יום שלישי, 4 ביוני 2019

אמהות של מלכות - מכתב מרגשאחת התושבות מפתח תקווה, פעילה חברתית נמרצת, יזמה לקראת חג השבועות פרוייקט משותף, בו יטלו חלק תושבות העיר, וזה דבר הפרוייקט.


*אמה של מלכות*, נכון.

זה נאמר על רות.

אבל בעצם כל אחת ואחת מאיתנו היא*אמא של מלכות*.כל אחת ואחת היא גם חברה הכי טובה של אמא אחרת שגם היא -'אמא של מלכות' וכל הילדים הם נסיכים....מסתובבים ביננו המון ילדים:

בבית כנסת, בגני ילדים,בבית יעקב, בגינה הציבורית ובדרך למכולת- שלהורים שלהם אין כסף להלביש אותם,לדאוג להם לבגדי חג מכובדים,לחולצות נאות לביה'ס ולגן ולשמלת שבת מהממת לכיכר בליל שבת...זו האמת לאמיתה.עשיתי תחקיר מעמיק ולצערי האמת כואבת.
משפחות שלמות *פה בעיר* לא מצליחות לרכוש בגדים מכובדים לילדיהם.


אני מאמינה בחוק הזדמנויות שוות.

ילד שמגיע לגן עם בגד מלוכלך לא יקבל נשיקה וחיבוק מהגננת.

לא יצורף למשחקי הילדים.ילדה שמגיעה בשמלה פשוטה משל חברותיה, שלא נדבר על בלויה יהיה לה קשה להשתלב חברתית!

ילד שמגיע עם נעלים קרועות לביה'ס לא יצליח להשתלב במשחק הכדורגל וממילא דינו אחת...
אתן יכולות לבדוק אותי.הדברים נכתבים בכאב לב.ילדה שמגיעה לכיתה לא מסורקת -כי אין מסרק בבית (אמיתי. אמיתי. אמיתי!) לא משתלבת חברתית.היא לא עוברת מסך.נקודה!אז רגע אחר הוצאות חג הפסח ורגע לפני שכולנו סוף סוף מקבלות את הקיץ במלוא עוזו וחומו- ואוטוטו חג השבועות עם חמשת הארוחות שלו -אני מבקשת לצאת בקמפיין מימון : *אימהות של מלכות*אז קדימה לפרקטיקה:


אם להלביש ילדים לעונת הקיץ עולה *מאות שקלים*
אז בואו ניקח את זה על עצמינו!!!
פתחתי פה Pay-box בשם:*אמהות של מלכות*כי בזכות נשים צדקניות נגאל!האופציות לתרומה:


pay box

בכרטיס אשראי סליקה ישירה ומאובטחת באתר נדרים, או באחת מעמדות 'נדרים' - המוצבות בבתי כנסיות, תחת הקטגוריה 'אמהות של מלכות'.

העברה לחשבון הבנק של קופת העיר פ'ת :קופת צדקה פתח תקווהבנק פאגיסניף 181מס' חשבון 137774

שיחת טלפון לקופת העיר ולבקש לתרום לקטגוריה 'אמהות של מלכות':1800204050

*מי שצריכה לקבל קבלה עם סעיף 46 שלא תתרום דרך הpaybox*


תתרמו פה כסף כאילו הייתן רוצות להלביש מכף רגל ועד ראש את הילד/ה שלכן לעונה שלמה!פנקו את הילדים שרוצים להיות 'כמו כולם'פנקו את האמהות שכ'כ רוצות לראות את הילדים שלהן נסיכים ונסיכות ועם נחת בנשמה.בעז"ה הכסף שנאסוף יומר לזיכויים בחנויות השונות וכך נזכה כולנו שהקב'ה ישב אף הוא על כסא כבודו ויאמר :*חזו חזו*-בנסיכים ובנסיכות ובאמהות של מלכות- וכולם כולם:*'בני חביבי'* ....הכל לזכותו ולרפואתו השלימה בקרוב ממש של *שמואל בן אסתר חנה*

ובשיתוף:*קופת הצדקה של פתח תקווה* ברכת ה' עליכם.


אודליה יזרלביץ .השימוש בPayBox חינם!אנחנו מחכים לך, הצטרף אלינו ב : "אמהות של מלכות פ'ת"! לחץ להצטרף:http://pbme.co/pbj?v=j&g=5cf2e637e9351a00152340bf

x

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה